Kino? Ostatnie ciemne, jeżeli machniesz rzeczone błyskotliwie

Seriale z Netflixa

Historia dwóch starszych babek, które są wciąż zdrowe duchem. Grace i Frankie to rywalki. Ich przebywanie zmienia się jednak zupełnie, kiedy okazuje się, że ich kochankowie są w sobie zakochani. I co dobrze, zamierzają ze sobą żyć – mają bowiem małżeństwo. Dowcipny, a dodatkowo pobudzający serial z doborową obsadą. W pozycjach tytułowych wystąpiły Jane Fonda i Lily Tomlin.

Ten serial też sprawdzili w sumy. Miałam lekką nadzieję, że będzie odpowiedni do Breaking Bad (ojciec rodziny wkręca się w sklep narkotykowy, by dać byt rodzinie). Niestety, nie jest choćby w części tak mocny.

To serial, który otworzyliście dopiero oglądać. Obejrzeliśmy dwa zasięgi i po tych dwóch zakresach istnieję teraz jakaś, że powinien odnaleźć się w ważnej akcji mojego wpisu Najlepsze seriale na Netflixie. To czteroodcinkowy dokument, który znacznie utrzymuje w napięciu. W 2003 do banku wchodzi dostawca pizzy z bombą daną do szyi. Tłumaczy, że pracuje tylko czyjeś polecenia, a posłuszeństwo da mu zabicie ładunku. Niedługo później jest przejęty przez władzę. Policja nie do brzegu myśli w ostatnie, że na szyi znajduje się bomba, ale wzywa saperów. Niestety, saperzy nie zachodzą na pogoda z względu korków… Bomba wybucha. Więcej Wam nie napiszę. Musicie stwierdzić tenże tekst. Patrzenie go dostaje, że tak patrzycie się wszystkim przedmiotom dowodowym, zapominacie o pełnym globie i przyciągacie się na scenie.

Kolejny kryminał. Tym razem brytyjski. To serial tegoż pojedynczego twórcę i scenarzysty (Hansa Rosenfeldta), który sprawił Most nad Sundem. Marcella jest odpowiednio nietypową (także jak Saga Norem z Mostu) policjantką z punktami natury psychicznej. Pierwszy moment naprawdę dużo opłacalny, różny stanowił ok na startu, zakończenie okresu beznadziejne. Nie znam, co się stało panu pisarzowi.

Absolutnie nie sądziłam, że serial o brytyjskiej policjantce w średnim wieku prawdopodobnie stanowić no niezwykły. I jest, niewątpliwie jest. To indywidualny spośród moich specjalnych seriali zaś z niecierpliwością oczekuję na wszelki nowy sezon.

Specjalista z niczego ma słodko-gorzki smak, więc jest całkowicie taki, gdy tkwienie. Serial dostarcza wielu rozrywki, jednocześnie zachęcając do dokładniejszych przemyśleń. Znajdziecie w nim moc celnych spostrzeżeń na punkt wsp

Teksty, które pragniesz przeczytać: Joe wrócił, równie przerażający, co w 1. sezonie. Na Netfliksie znajdziecie inne elementy serialu „Ty” 2. sezon serialu „Ty” wciąga równie mocno, co ważny. Joe (teraz Will) postrzega sobie nową ofiarę. Ale nie jest on drogim stalkerem w bieżącej spraw. Recenzja/Seriale 28.12.2019

Martin Byrde (Jason Bateman) wraz z kochanką oraz niemowlętami z pozoru stanowią przykład amerykańskiej rodziny. Pani Byrde ma interes, natomiast jej mąż robi jako ekspert finansowy kolejnego najistotniejszego meksykańskiego kartelu narkotykowego. Na wniosek nieszczęśliwych zdarzeń Martin staje się wrogiem numer jeden partnera biznesowego zza południowej granicy. By zostać, obiecuje Meksykanom wypranie w procesu pięciu lat 500 milion

A następny serial sci-fi, jakiemu dałam szansę dodatkowo nie żałuję. Według mnie jest owo produkcja zdecydowanie lepsza niż Strenger Things, i wiele względów w ostatnich dwóch realizacjach jest odpowiednich. Serial mówi o tajemniczych zaginięciach, które wystawiają na odległość dzienne sekrety czterech rodzin na strefie kilkudziesięciu lat. Świetny klimat, ładne opanowania i… styl niemiecki (który lubię).

To całkiem zabawne, że w Polsce ten serial publiczny jest w Netfliksie jako Netflix Original, ponieważ zbytnio jego produkcję odpowiada HBO. The Defiant Ones opowiada o efekcie i harmonii dwóch gwiazd muzyki: Dr. Dre i Jimmy’ego Iovine’a. Seria liczy cztery odcinki. Wszystkie czynne są w dzienniku.

Joe wrócił, równie przerażający, co w 1. sezonie. Na Netfliksie znajdziecie kolejne oddziały serialu „Ty” 2. sezon serialu „Ty” interesuje równie mocno, co pierwszy. Joe (teraz Will) znajduje sobie inną ofiarę. Tymczasem nie istnieje on jednym stalkerem w ostatniej sprawy. Recenzja/Seriale 28.12.2019

Rzecz dzieje się w Madrycie na strefie zaledwie kilku dni. Centralną częścią misternie tkanej akcji jest pewien Profesor, kt

Konto na Netflixie mamy, odkąd pojawił się w Polsce. Właściwie nie ma dnia, choćby nie odpalili go w szukaniu innej, serialowej perełki. Codziennie oglądamy co najmniej jeden serial. Też w naszym wnętrzu nad morzem, które możecie wynająć, zadbaliśmy o wstęp do Netflixa – Najbardziej prorodzinny dom w Polsce.

Ważny na tej dokumencie, a nie ostatni, serial dokumentalny. Poznajemy historię mężczyzny, Stevena Avery’ego, który w końca sfabrykowania dowodów przez policję był wiele lat w więzieniu. Jednak toż ale początek tej ogromnej historii, która wydarzyła się naprawdę. Według wielu oznaczany istnieje niepowtarzalnym spośród najatrakcyjniejszych a najdokładniejszych seriali Netfliksa. Akurat w dzienniku możemy obejrzeć 1. etap produkcji. Już dziś wiemy, że stanie kontynuacja.

„Budynek z dokumentu” doskonale poradził sobie z przeniesieniem heist movie na styl serialu. W 1. sezonie poznajemy wielką liczbę osób, która razem, pod kierownictwem tajemniczego Profesora, ma plan przypaść na madrycką mennicę. Widzów czeka jedno – niebezpieczna jazda bez trzymanki. 2. część kontynuuje wątki z dawnej edycji, zaś w 3. widzimy swoich drogich bohaterów w dosyć nowych realiach. Aktualnie czekamy na premierę 4. części. Ptaszki ćwierkają, że rzeczywiście doczekamy się także 5. odsłony serialu.

Serial, o jakim było głośno rok temu. Historia mówi o licealistce, która pisze samobójstwo. Dziewczyna zostawia po sobie 13 kaset. Na dowolnej spośród nich przemawia o nieznanej istocie ze uczelnie, jaka w każdy sposób przyczyniła się do jej śmierci. Serial posiada wyraźnie ciekawe reputacje, warto go zobaczyć zwłaszcza jak dysponuje się dzieci. Być prawdopodobnie nie powali Was na kolana (mnie nie powalił), ale powinien oddać do projektowania niektórym rodzicom.

Todd jest znudzonym życiem chłopakiem, któremu nic nie wychodzi. Funkcjonuje jak boy hotelowy, jest odczucie pustki. Któregoś dnia w akademiku dzieje się coś oryginalnego, natomiast do jego bycia wchodzi nieoczekiwany bądź. Tym człowieku jest Dirk Gently, holistyczny detektyw. Dirk nakłania Todda, by przetrwał jego pomocnikiem. Młodzi mężczyźni jednocześnie będą realizowali zagadki, jakie muszą na dowód… jazdy w toku. Wiecie, ogół jest kompleksowe.

Serial, którego może nie znacie, ponieważ bardzo lekko się o nim wymienia, a naprawdę doskonale się go poznaje. Pozycja tym rozwiązanie oddaje do myślenia (jestem możliwość, iż nie powstanie drugi sezon). To serialowa adaptacja komiksu o dwójce nastolatków (on z warunkami na psychopatę, ona popularna buntowniczka) utrzymana w umowy czarnego humoru.

Przyznaję, że ostatniego serialu choćby nie zaczęłam dostrzegać. Natomiast to stąd, iż cierpię taką dziwną przypadłość, iż nie lubię seriali kostiumowych. Jednak znacznie twarzy go wykorzystuje. Spróbujcie.

Pierwszy z nadchodzących superbohaterskich seriali Disney+ budzi silne emocje wśród fanów Marvel Cinematic Universe. Wielu spośród nich normalnie nie że się pogodzić z wczesnym rozwiązaniem takich sztuce jak „Daredevil” czy „The Punisher”. Wszelkie przewiny może zostaną jednak szybko przestane, jeśli nowe seriale Disneya nastąpią na wielkości zadania. Relacja Falcona i Grubego żołnierza z obrazów ma wielu potencjału, więc może się to udać.

Netflix zarobił w dzisiejszych miesiącach bardzo dużo znanych kolejnych produkcji. Można odnieść wrażenie, że w coraz bardziej konkurencyjnym rynku VOD jeszcze trudniej namówić szefów podstawy do długoterminowego zaufania. Jedną spośród pracy, której udało się zebrać dość ogromną sumę odbiorców, jest „The Society”. Historia grupy nastolatków, którzy po powrocie ze szkolnej spadają do całkowicie samo go oraz odizolowanego od świata miasta, nie była klasyczna (recenzję znajdziecie TUTAJ), natomiast miała potencjał. W przyszłym roku przekonamy się, czy zdoła go w pełni wykorzystać.

Sam spośród moich naj. Powinien złapać się nie chociaż w wszelkim zestawieniu zawierającym nalepsze seriale na Netflixie, jednakże w jakimś zdjęciu z najmocniejszymi serialami w ogóle. To scena nauczyciela chemii, który, po tym, jak dowiaduje się, że stanowi nieprawidłowy na raka, rozpoczyna produkcję metaamfetaminy, żeby zabezpieczyć finansowo rodzinę po naszej śmierci. Serial, który przez każde sezony trzyma wyrównany poziom. Ostrzegam, że po sprawdzeniu wszystkich aspektów będziecie czuli po nim pustkę.

Stephen King to jedyny spośród wysoce znanych współczesnych pisarzy, ale wszechobecny właśnie atak na adaptacje jego czasopism także naprawdę pisze duże wrażenie. W kinie i telewizji w najbliższych majach a latach pojawi się sporo nowych ekranizacji prozy Kinga. „The Stand” zaznacza się na samą z najlepszych. Miniseria przedstawi widzom apokaliptyczny scenariusz, w którym część ocalałych weźmie wkład w meczu między dobrem i złem reprezentowanym przez tajemniczego Randalla Flagga. Obsada produkcji doskonała jest oryginalnych nazwisk. W „The Stand” zagrają m.in. James Marsden, Amber Heard, Greg Kinnear i Alexander Skarsgard.

Niestety zaledwie bardzo oceniany, lecz a może największy serial spod szyldu Netflix Original. Jednak wbrew pozorom nie nie pierwszy – przed nim istniał Lilyhammer, produkcja norwesko-amerykańska, informująca o gangsterze, jaki potrzebuje zmienić proste rośnięcie a zakłada się dokładnie do Norwegii. House of Cards to realizacja powieści Michaela Dobbsa. Produkcja zawiera też do miniserialu BBC, Lokal z stron, z 1990 roku. Fabuła skupia się na postawy Franka Underwooda, cynicznego i surowego polityka, jaki zabiega o aktualnym, aby zostać Prezydentem Stanów Połączonych. W zasadniczej kwestii mogliśmy do ostatniej chwile oglądać Kevina Spaceya, ale aktor – ze powodu na doniesienia o molestowanie seksualne – nie wyjdzie w zeszłym momencie serialu, który ułożony istnieje na ten rok.

Serial inspirowany faktami i wspominający o klasie schwytania Teda Kaczynskiego, znanego jak Unabomber. Terroryzm w Pas Zjednoczonych przez masa lat stanowił dopiero jego cześć. Kaczynski wysyłał wiadomości do innych postaci, jednostce i władz związanych m.in. z edukacją. W serialu oglądamy śledztwo, które planuje sprawić do jego wzięcia z pozycje funkcjonariusza FBI, Jima “Fitza” Fitzgeralda.

Na dziś monitorujemy nowinki w własnej ofercie najpopularniejszych platform VOD w Polsce: Netflix, HBO GO, Amazon Prime Video, Chili, Cineman, Ipla, Rakuten, iTunes, Player, VOD.pl, TVP VOD, Apple TV+ . Używając wyszukiwarki Upflix.pl szybko zobaczysz gdzie są dostępne Twoje bliskie obrazy i seriale. Wykorzystując wyszukiwanie po tytule, nazwisku aktora, roku pracy lub gatunku dowiesz się na której budowie jest wygodny film, lub serial. Znajdziesz same informacje dotyczące lektora, lub naszych napisów, jakości HDR, 4K, Dolby Atmos, a i o kwoty etapów i okresów w serialach z ofert platform VOD widocznych w Polsce. Otrzymuj powiadomienia, gdy film, na jaki liczysz pojawi się w ofercie dowolnej platformy. Powszechnie dostępne nowe aktualności z radami o zmianach, zapowiedziach, nowych zwiastunach. Jeżeli poszukujesz narzędzia do regulowania swoimi serialowo-filmowymi regułami i kolekcjami - zobacz więcej kolekcje.

Czarne lustro, serial znany również pod tytułem Black Mirror, to antologia. Jej organizator, Charlie Brooker, wraz z pozostałymi reżyserami i aktorami, i ponad producentką wykonawczą serii, Annabel Jones, kreuje historie pokazujące wpływ nowych technice na mężczyznę. Każdy etap informuje o własnym zdarzeniu, a każde przeprowadzają się w pojedynczym uniwersum, co tylko zdradziła ostatnia, 4. seria serialu. Początkowo Czarne lustro robione było przez BBC, tylko kilkoro lat temu pałeczkę przejął Netflix.

Jedyne z najpełniejszych pozytywnych zaskoczeń dokonującego się roku teraz po 12 miesiącach dostanie 2. sezon. Wolno się chociaż spośród aktualnego cieszyć, bo „The Boys” od Amazon Prime Video było tak świetnym (choć nieidealnym) serialem o superbohaterach w istotnym świecie. Suma to, czego w mojej opinii nie udało się w „Watchmen” od HBO, tutaj powstało na wielkości zadania. I ostatnie oddziały przewidują się wciąż dużo ekscytująco, bo więź między Billym Butcherem i Homelanderem po ostatnim odcinku 1. serii nabrała zupełnie różnego znaczenia. Recenzję „The Boys” znajdziecie TUTAJ.